بررسی خطای Cannot connect to iTunes Store

آموزش تصویری عوض کردن اپل آیدی

سلام دوستان . امروز میخوام تو این مقاله نحوه عوض کردن اپل آیدی رو براتون توضیح بدم . ممکنه شما یک اپل آيدی قبلی داشتید و بخواین اون رو با اپل آیدی جدیدتون جایگزین کنید . شاید هم میخواین با اپل آیدی خودتون برنامه دانلود یا آپدیت کنید و هنوز اپل آیدی شخصی که قبلا براتون برنامه ریخته در App Store میاد ! اگر مشکل شما اینه در ادامه مطلب با ما باشید :

hereuare

ابتدا به قسمت settings settings-ios7بروید . سپس مشابه شکل زیر به قسمت iTunes and App Store بروید که در گزینه ۲ مشخص شده .

تغییر اپل آیدی

پنجره ای مشابه شکل زیر خواهید دید . روی گزینه ۳ که همان اپل آیدی مزاحم و قبلی است کلیک کنید .

آموزش تصویری عوض کردن اپل آیدی

سپس پنجره ای مشابه شکل زیر خواهید دید . روی گزینه ۴ یعنی sign out کلیک کنید .

آموزش تغییر دادن اپل آیدی

پس از زدن گزینه ۴ در شکل فوق اپل آیدی قبلی از گوشی شما خارج میشود  . با زدن گزینه ۵ یعنی sign in به مرحله بعدی بروید تا اپل آیدی جدید خودتان را وارد گوشی کنید.

change-apple-id-4

در این پنجره از شما اپل آیدی جدید خواسته میشود . در قسمت ۶ اپل آیدی خود ، در قسمت ۷ رمز عبور خود در سپس گزینه ۸ یعنی sign in را بزنید . حالا به اپ استور بروید و با اپل آیدی جدید خود در App Store هر چه میخواهید دانلود کنید .

تغییر اپل آیدی در اپ استور

ممکن است یک برنامه از قبل روی گوشی شما موجود باشد و بخواهید آنرا به روز Update کنید ، برای این کار کافیست برنامه مورد نظر را حذف و مجدد با اپل آیدی خودتان آنرا دانلود کنید . این کار باعث میشود تا آخرین نسخه بروز شده برنامه روی گوشی شما دانلود شود . همچنین برای بروزرسانی های بعدی میتوانید پس از ورود به برنامه App store به تب Updates بروید و برنامه مورد نظر خود را با زدن گزینه Update به روز کنید و دیگر نیازی به پاک کردن برنامه و نصب مجدد نیست.

هرگونه خطای احتمالی در قسمت فوق ممکن است ناشی از غلط بودن رمز عبور یا عدم اتصال صحیح به اینترنت یا در بعضی موارد نادر نبود فیل تر شکن باشد .

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

0 پاسخ

نظر شما چیه ؟ سوالی ندارید ؟ (فقط فارسی لطفا)

دوست دارید به گفتگو ملحق بشید ؟
قوانین درج پست : لطفا مرتبط به پست باشه ، تکراری نباشه

پاسخ دهید