آموزش دانلود از اپ استور
,

آموزش تصویری دانلود از اپ استور

سلام دوستان . امروز می‌خوام تو این مقاله نحوه دانلود کردن و نصب برنامه از اپ استور  یا Appstore رو براتون توضیح بدم . ممکنه شما یک اپل آيدی قدیمی داشتید و بخواین اون رو با اپل آیدی جدیدتون  که ممکنه از سایت ما هم تهیه کرده باشید جایگزین کنید اما اپل آیدی شخصی که قبلا براتون برنامه ریخته در App Store میاد ! شاید هم کلا با مقوله آشنا نیستید ! به هر حال در ادامه مطلب با ما باشید :

hereuare

ابتدا به قسمت settings بروید . سپس مشابه شکل زیر به قسمت iTunes and App Store بروید که در گزینه ۲ مشخص شده .

 

پس از ورود به iTunes and App Store پنجره‌ای مشابه شکل زیر خواهید دید. روی گزینه ۳ که همان اپل آیدی مزاحم و قبلی است کلیک کنید .

 

سپس پنجره‌ای مشابه شکل زیر خواهید دید. روی گزینه ۴ یعنی sign out کلیک کنید.

 

پس از زدن گزینه ۴ در شکل بالا اپل آیدی قبلی از گوشی شما خارج می‌شود . با زدن گزینه ۵ یعنی sign in به مرحله بعدی بروید تا اپل آیدی جدید خودتان را وارد گوشی کنید.

 

در این پنجره  اپل آیدی جدید از شما خواسته می‌شود. در قسمت ۶ اپل آیدی خود، در قسمت ۷ رمز عبور خود سپس در گزینه ۸ sign in را بزنید . حالا به اپ استور بروید و با اپل آیدی جدید خود در App Store هر چه می‌خواهید دانلود کنید .

 

ممکن است یک برنامه از قبل روی گوشی شما موجود باشد و بخواهید آن را به روز یا Update کنید ، برای این کار کافیست برنامه مورد نظر را حذف و مجددا با اپل آیدی خودتان آنرا دانلود کنید . این کار باعث میشود تا آخرین نسخه به‌روز شده برنامه روی گوشی شما دانلود شود . همچنین برای به‌روزرسانی‌های بعدی می‌توانید پس از ورود به برنامه App store به تب Updates بروید و برنامه مورد نظر خود را با زدن گزینه Update به روز کنید و دیگر نیازی به پاک کردن برنامه و نصب مجدد نخواهد بود.

هرگونه خطای احتمالی در قسمت فوق ممکن است ناشی از غلط بودن رمز عبور یا عدم اتصال صحیح به اینترنت یا در بعضی موارد نادر نبود فیل تر شکن باشد .

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد .

0 پاسخ

اگر سوال یا مشکلی دارید ما کمکتون میکنیم .

فقط لطفا :
فارسی تایپ کنید ، تکراری نباشه و قبلش مطلب رو خوب و با دقت بخونید !

پاسخ دهید