The maximum number of free accounts have been activated on this iphon

بررسی ارور …The maximum number of free accounts

در این مقاله بررسی ارور The maximum number of free accounts have been activated on this iPhone رو که کاربران اپل در حین ورود در قسمت iCloud بهش بر میخورند رو براتون توضیح میدم . در ادامه مطلب با ما باشید

hereuare

همانطور که میدونید سرویس icloud اپل سرویسی رایگان است و همانطور که ممکن است ندونید ، این سرویس اگر بیشتر از ۵ گیگابایت استفاده شود ، برای خرید فضای بیشتر باید به اپل هزینه ای بپردازید . لذا اگر قرار باشد هر نفر با یک دستگاه یک عالمه اپل آیدی و icloud بسازه که اپل برشکست میشه و هزینه این سرویسش رو در نمیاره . به همین خاطر روی هر دستگاه فقط ۳ تا icloud میشه فعال کرد . منظور از فعال کردن ، همون sign in کردن با اپل آیدی در قسمت icloud است . اما راه حل:

تنها راه حل فعلی اینه که شما با اپل آیدی خودتون روی یک گوشی یا لپ تاپ دیگه ، سرویس ای کلود رو  واردش بشین و sign in کنید .  ، سپس از اون دستگاه signout کنید و اپل آیدی فعال شده رو روی آیفون خودتون وارد کنید . البته اگر یک گوشی دیگه دم دستتون نبود مشکلی نیست .با لپ تاپ هم میشه . اگر سیستم عامل شما ویندوز است به سایت اپل برید در این لینک و نرم افزار iCloud for windows رو دانلود کنید . سپس از طریق این نرم افزار با اپل آیدیتون یکبار واردش بشید . در این شرایط اپل فکر میکنه دیگه اپل آیدی شما جدید نیست و قبلا اینو داشتید . لذا به شما اجازه درج در گوشی میده و دیگه پیغام خطا نمیاد . اما برای اونایی که مک دارن نیازی به دانلود این نرم افزار نیست . به گوشه سمت چپ و بالای صفحه (لوگوی اپل) برید و سپس  به System Preferences برید . به قسمت iCloud وارد بشید و اپل آیدیتون رو یکبار وارد کنید . برای هر دو سیستم عامل اگر تنظیمات آی کلود رو آشنا نیستید این مقاله رو پیشنهاد میدم بخونید . اگر هم آشنا هستید که صحیح و بر اساس نیازتون تنظیمات رو انجام بدید . اگر هم حوصله تنظیمات آی کلود و خوندن مقاله جدید ندارید کلا میتونید بعد از sign in با زدن گزینه signout خارج بشید و السلام . امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه .