روش ساده استخراج بین کوین

این روز ها با افزایش قیمت ارز و ایجاد روش های مدرن برای درآمد زایی ، عده ای به دنبال استخراج بین کوین و افزایش در آمد در ساعات فراعت خود هستند . استخراج یا Bitcoin Mining یکی از روشهای در آمد زایی از طریق اینترنت است که این روزها طرفداران بسیاری دارد . اما بیت کوین چیست و ماین کردن بیت کوین چه مزایایی دارد ؟

در ادامه مقاله با ما باشید :

به گفته سازنده این ارز اینترنتی بیت‌کوین یک شبکه‌ی پرداخت نوآورانه و نوع جدیدی از پول است . تا کنون ارزش تقریبی هر بیت کوین بین ۱۸۰۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار متغیر بوده است . هر بیت کوین قابل تبدیل به واحد های کوچکتر جهت انتقال و فروش است . کاربران اینترنتی صرف نظر از اینکه در چه کشوری هستند و قوانین دولت آن کشور چیست میتوانند اقدام به دریافت و پرداخت وجوه از طریق این ارز جدید کنند . در واقع بیت کوین معتقد است که به همان شکل که پول شما در بانکها بصورت اینترنتی موجود است ، بیت کوین هم به همین روش موجودی دریافتها و پرداختهای اینترنتی شما را نگهداری میکند . اما پشتوانه این ارز چیست ؟ پشتوانه این ارز میلیاردها دلار گردش مالی ای است که کاربران آن در سراسر دنیا از آن استفاده میکنند و هر روز رو به رشد است . بیت کوین قابل تبدیل به کلیه ارزهای قدرتمند و روز دنیا نظیر دلار و یورو است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ارز میتوانید از این لینک بصورت فارسی مطالعه کنید .

اخیرا روشهای متعددی برای ماین کردن بیت کوین در اینترنت وجود دارد . با ماین کردن بیت کوین شما برای حل مسائل پیچیده ریاضی به بزرگترین شبکه پردازشی دنیا متصل میشوید و از پردازشگر کامپیوتر شخصی خود به آنها کمک میکنید و در ازای این کار آنها به شما مقادیری از بیت کوین را تخصیص میدهند . به این عمل استخراج یا ماین کردن بیت کوین میگویند .

در زیر یکی از راحت ترین روشهای استخراج بیت کوین برای شما به طور کامل و ساده توضیح داده شده. در این روش کافیست تا پنجره مرورگر خود را باز بگذارید و تعیین کنید که مایلید تا چه مقدار از پردازنده خود برای استخراج مایه بگذارید .

cryptobrowser یک مرورگر جدید بر پایه مرورگر Google Chrome است که تنها با بازکردن آن روی کامپیوتر شخصی خود میتوانید شروع به استخراج بیت کوین کنید . حتی در حین مرور صفحات اینترنتی شما میتوانید از درآمد حاصل از این روش بهره ببرید . پس آماده باشید برای یک درآمد ارزی خوب . ابتدا برای نصب این مرورگر میتوانید از این لینک اقدام کنید .

تصویر این مرورگر را به همراه جزئیاتی برای شما در زیر قرار دادیم .

سپس در ساعتی که به گشت و گذار در اینترنت میپردازید در آمد کسب کنید ! ساده بود نه ؟

شما با انجام روش هایی میتوانید در آمد خود را تسریع کنید . برای مثال با انتشار این مرورگر از طریق لینک خود میتوانید درآمد خود را افزایش دهید . نگران تبدیل بیت کوین خود به ارز کشور نباشید . مراکز بسیاری وجود دارد که این خدمات را ارائه میدهند .