حضور شما در دنیای قدرتمند اپلیکیشن های موبایل میتواند باعث ارائه خدمات و معرفی حرفه شما به مشتریان در هر شرایطی شود . متخصصین دنیای تجارت الکترونیک و طراحان نرم افزار موبایل بر این باورند که دنیای آینده دنیای نبرد غولهای نرم افزار روی پلتفرم های موبایل است . این شرایط در حالی رقم میخورد که بازار ایران در این موضوع بسیار بکر و بارور است . حضور در رسانه بین المللی Appstore ، علاوه بر جلب اعتماد بیشتر مشتریان به شما ، منجر به شناخته شدن برند شما در خارج از مرزها میشود .

طراحی برنامه آیفون

امروزه یک موبایل همه جا و همراه همه هست . این یعنی شما در جیب مشتریان ، کیف مشتریان ، همراه آنها در مترو ، ترافیک ، اوقات فراغت و به قول یکی از دوستان در وقت خواب نیز با آنها باشید . اگر از گوشیهای ضد آب هم یادی کنیم شاید در حمام هم با آنها باشید !

ساخت اپلیکیشن موبایل

از طریق ساخت اپلیکیشن موبایل در پلتفرم iOS میتوانید اخبار درون سازمانی در قالب یک اپلیکیشن خبر خوان ارائه داده و یا شرکت و خدمات خود را معرفی کنید . فروشگاههای سایت خود را در درون برنامه موبایل جای دهید و سهم بیشتری از بازار و فروش را به خود اختصاص دهید . از طریق امکاناتی همچون موقعیت یاب ، امکانات مسیر دهی و شعبات خود را به مشتریان معرفی و یا سمینارها و کنفرانس های خورد  را برای طرفداران محصولات و کالاهای خود ارائه و معرفی کنید و در نهایت کلیه ایده های خلاقانه خود را بدون مرز در یک اپلیکیشن موبایل اجرا کنید .

فکر میکنید حضور بنر زیر در سایت شما چقدر در مشتریان شما شور و انگیزه مثبت ایجاد میکند ؟ آنها در مورد شما چه فکری میکنند ؟

appstore@2x

تیم تخصصی طراحی برنامه آیفون آی او اس ) در آی پارس مدیا با بکار گیری متخصصین داخلی و خارجی جهت برنامه نویسی پروژه های موبایل در رشد صد چندان شما در خدمات ارزش افزوده موبایل و دنیای تجارت الکترونیک آماده ارائه خدمات و عقد قرارداد جهت ساخت نرم افزار آیفون با شرکت ها و سازمان ها می باشد.