image-capture

کپی عکس از آیفون به مک

کپی عکس از آیفون به مک :

در این مطلب نحوه کپی عکس از آیفون به کامپیوتر مک Mac رو براتون توضیح دادم . سعی کردم این آموزش ساده و مفید باشه و به زبان ساده بیان بشه .  این کار از طریق نرم افزار Image Capture صورت میگیره . امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه . در ادامه مطلب با ما باشید  …

ابتدا نرم افزار image capture رو از داخل برنامه ها اجرا کنید .

کپی عکس از آیفون به مک

سپس گوشی را به لپ تاپ متصل کنید . مشابه شکل زیر ابتدا گوشی را از سمت چپ (گزینه ۱) انتخاب کنید . سپس عکسهای دلخواه خود را انتخاب کنید . در صورتی که میخواهید تعدادی خاصی از عکسها را انتخاب کنید با نگه داشتن کلید command و انتخاب عکسها میتوانید چند عکس را انتخاب کنید . در قسمت شماره ۳ پوشه انتقال عکسها را انتخاب میکنید و در نهایت باید گزینه import که با شماره ۴ مشخص شده جهت انتقال عکسها به لپ تاپ خود فشار دهید . با فشار گزینه import all کلیه عکسها نیز منتقل میشود . همچنین در گوشه سمت چپ و پایین برنامه یک چک باکس با عنوان Delete after import وجود دارد . با تیک زدن این گزینه ، عکسها پس از انتقال به مک شما از روی گوشی پاک میشود .

copy-pictures-to-iphone

اگر از این مقاله کپی عکس از آیفون به مک خوشتون اومد بقیه مقالات مارو در زمینه Apple مشاهده کنید .

4 پاسخ
  • فرزاد رزاقی
   فرزاد رزاقی says:

   سلام محمد جان .مقاله رو برای شما کمی به روز تر کردیم ،‌اما شما باید داخل برنامه ها برنامه image capture رو اجرا کنید . حالا از طریق finder یا روش خودتون مهم نیست . مهم اجرا کردن برنامه image capture هستش تو این قسمت . میتونید این برنامه رو پیدا کنید و اجرا کنید و بقیه مراحل رو از روی عکسها برید .

   برای پاسخ ثبت نام کنید یا

اگر سوال یا مشکلی دارید ما کمکتون میکنیم .

فقط لطفا :
فارسی تایپ کنید ، تکراری نباشه و قبلش مطلب رو خوب و با دقت بخونید !

پاسخ دهید