حذف یک برنامه از لیست دانلود و آپدیتهای appstore

حذف یک برنامه از لیست دانلود و آپدیتهای appstore :

شاید برایتان پیش آمده که با آيفون یا آی پد از appstore یک برنامه را دانلود کردید و بعدا فهمیدید که این برنامه یا بازی زیاد هم به درد بخور نیست . اما این برنامه مدت ها وقتی appstore  را در بازمیکنید در لیست Updates در appstore l موجود است و یک علامت ابر به معنی دانلود این برنامه روبروی آن موجود است . از همه بدتر این است که وقتی به روزرسانی اتوماتیک را فعال میکنید این برنامه به درد نخور هم شامل آپدیت میشود و زمان شما را هدر میدهد .

در این مقاله حل این معضل رو براتون توضیح میدم . در ادامه مطلب با ما باشید :

وارد برنامه itunes بشید . اگر این برنامه رو ندارید میتونید از سایت اپل دانلود  یا از سایتهای دیگه مثل اینجا دانلود کنید . بعد از زدن چند تا next و نصب راحت itunes این برنامه رو که برای مدیریت آيفون یا آی پد هستش رو از روی desktop اجرا کنید . بعد از ورود به برنامه مشابه شکل زیر از منوی store گزینه home را انتخاب کنید :

store-home

بعد از فشار این گزینه که نیاز به فعال بودن اینترنت هم دارد ، شما به صفحه ای مشابه شکل زیر میروید . از اواسط گوشه سمت راست صفحه گزینه purchased مشابه شکل را انتخاب کنید :

بعد از کلیک روی گزینه فوق به قسمتی مشابه شکل زیر میروید . مشابه شکل زیر به قسمت apps بروید . شما میتوانید هر برنامه ای که میخواهید از لیست updates و برنامه های دانلود شده شما مخفی شود را در این قسمت مدیریت کنید . کافیست نشانگر mouse را روی برنامه ای که میخواهید مخفی شود ببرید و دکمه ٓX یا ضربدر را بزنید تا این برنامه از لیست برنامه های شما مخفی شود .

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد .

اگر دوست دارید بقیه مقالات مارو هم ببینید میتونید به این قسمت بروید .